Menu

Produkty KNX/EIB

Zalety


Komfort, ergonomia, nowoczesne wzornictwo…

Nieograniczona funkcjonalność urządzeń KNX/EIB pochodzących od ponad 100 europejskich producentów zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta inwestorów. Większość procesów w naszym domu (biurze) da się z góry przewidzieć i zaplanować. Stąd też nasze rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas oraz przysporzyć wiele przyjemności z użytkowania urządzeń w naszym domu. Jedynym ograniczeniem przy projektowaniu systemu KNX/EIB może być tylko wyobraźnia lub fantazja projektantów czy inwestorów. Stworzone przez odpowiednie zaprogramowanie urządzeń magistralnych atmosfera i klimat pomieszczeń przysparzają domownikom oraz ich gościom niezapomnianych wrażeń. Chętnie Państwu doradzimy, mamy w tym sześcioletnie doświadczenie!

Oszczędności i ochrona środowiska…

Wykorzystanie inteligentnych funkcji naszego domu, przyczynia się do znacznych oszczędności kosztów eksploatacji. Obniżenie temperatury w budynku podczas naszej nieobecności lub w nocy, automatyczne sterowanie oświetleniem to jedne z podstawowych i najczęściej stosowanych funkcji KNX/EIB. Nie musimy już pamiętać o „przykręcaniu kaloryferów”. Wystarczy uzbroić alarm a informacja o opuszczeniu budynku zostanie przekazana do sterowników temperatury.

Przede wszystkim bezpieczeństwo…

Nie muszą państwo już zastanawiać się „czy wyłączyłem żelazko lub inne urządzenie”. Inteligentny system naszego domu sam zadba o ich wyłączenie przy opuszczaniu budynku! Realizowane przez nas projekty inteligentnych budynków akcentują przede wszystkim na bezpieczeństwo mieszkańców domów bądź pracowników biur. Automatyczne procedury zakładające różne scenariusze sytuacji zagrożenia, uruchamiają lub wyłączają odpowiednie grupy urządzeń. Integracja z systemem alarmowym, przeciwpożarowym, monitoringu pozwala przyspieszyć oraz koordynować działania związane z zagrożeniem.

W rozsądnej cenie…

Biorąc pod uwagę stale rosnące ceny energii elektrycznej i cieplnej okazuje się, że inteligentna instalacja KNX/EIB może znacząco przyczynić się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku. Ceny elementów KNX/EIB znacząco nie zmieniły się od ponad sześciu lat. Dokładając do tego nasze sześcioletnie doświadczenie i profesjonalizm, mogą być Państwo pewni, że w przyzwoitych cenach jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

© 2009 - IQhouse.pl; Ostatnia aktualizacja:20 październik 2010r.